poniedziałek, 4 grudnia

Get the London Look – makijażowe inspiracje wielkiego miasta

Londyn to jedna ze światowych stolic mody, więc nie jest żadnym zaskoczeniem, że tutaj kształtują się trendy w makijażu. Marka Rimmel stworzyła fantastyczne kosmetyki inspirowane tętniącymi życiem ulicami brytyjskiej stolicy.

London look – co się kryje za tym określeniem?

 

London look wyraża modny i luźny styl londyńczyków, który przejawia się tak samo w ubiorze, jak i makijażu. Niedbałe, rockowe elementy  z nutą elegancji wpisują się w brytyjski wizerunek. W stylizacjach, które można podziwiać na ulicach Londynu zaznacza się konsekwencja i wyrazistość, ale też wiele sprzeczności. Niewymuszona swoboda i odwaga powodują, że zostaje wykreowany oryginalny styl. Istotne są aktualne trendy, ale w połączeniu z wyrażaniem indywidualnego gustu. Wszystko po to, aby wyrazić siebie. Elementy vintage zawsze są pożądane. Styl londyńskich ulic ewoluuje, chociaż inspirację cały czas stanowi historia i ludzie. 

 

Kwintesencja londyńskiego makijażu

 

Trendy w makijażu się zmieniają, ale pewne znaczące niuanse w london look pozostają niezmienne. Podstawę stanowi idealnie dobrany podkład, który stapia się ze skórą, czyniąc ją nieskazitelnie gładką. Kolor podkładu musi być zbliżony do naturalnej karnacji, a jego struktura musi maskować niedoskonałości. Od zmysłowych ust trudno oderwać wzrok. W kolekcji pomadek można znaleźć kolory o intensywnych odcieniach, ale też bardziej naturalne. Łączy je jedno – wszystkie nadają ustom niezwykłej wyrazistości. Wrażenie miliona rzęs uwydatnia piękno oczu. Liczy się objętość. Tusze do rzęs w głębokim czarnym odcieniu nawiązują do rockowego charakteru przewijającego się w modzie ulicznej. Delikatniejsze podkreślenie ust powoduje, że makijaż koncentruje się na oczach. Przydymiony efekt smokey eyes i eyliner wyraźnie zaznaczający linię rzęs zawsze są na czasie. Wraz ze zmieniającymi się sezonami, wchodzą nowe kolory, które ożywiają usta, oczy lub policzki. W poszukiwaniu własnego stylu warto zainspirować się londyńskimi trendami i obserwować stronę internetową https://pl.rimmellondon.com/konkurs-get-the-london-look, ponieważ można brać udział w konkursach z ciekawymi nagrodami i m.in. stać się właścicielem kosmetyków, które będą w tym pomocne.

 

Gwiazdy kampanii reklamowych

 

Get the London Look to hasło przewodnie kampanii reklamowych Rimmel, które dotychczas padało z ust: Kate Moss, Georgii May Jagger, Zooey Deschanel i Lily Cole. Nie bez przyczyny właśnie one reprezentują markę. Wszystkie oprócz Zooey Deschanel są Brytyjkami i doskonale czują styl londyńskich ulic. Prywatnie Kate Moss chętnie sięga po motywy vintage i stanowi wzór do naśladowania dla wielu kobiet, a Georgia May Jagger to córka słynnego rockmena Micka Jaggera, więc nie mogło jej zabraknąć w kampanii z nutą rockowego sznytu. Wszystkie wyróżniają się odwagą i luzem w tworzeniu własnego wizerunku. Są pewnymi siebie i niezależnymi kobietami, które poprzez strój i makijaż pragną wyrazić własną osobowość, ale bez zbędnego nadęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.