środa, 6 grudnia

Zbyt małe piersi – jak temu zaradzić?

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, iż obecnie nasz wygląd zewnętrzny ma ogromny wpływ na to jak jesteśmy oceniani przez innych ludzi. Jakiekolwiek mankamenty naszej urody są natychmiast wychwytywane przez otoczenie, co zwykle skutkuje tym, iż sami mamy o sobie zaniżone mniemanie. W przypadku bardzo dużej liczby kobiet, częstym problemem okazują się piersi, a dokładnie ich rozmiar. Jeśli są zbyt małe, panie czują się niepełnowartościowymi kobietami i uznają, że mężczyźni nie będą nimi zainteresowani. Dlatego też, coraz więcej osób szuka sprawdzonych sposobów na powiększenie piersi. Które z nich przynoszą najlepsze rezultaty? Oto kilka podpowiedzi.

Chirurgia plastyczna

Jedna z doskonale znanych metod powiększania piersi to oczywiście skorzystanie z pomocy chirurga plastycznego. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, iż istnieje kilka metod, dzięki którym zmienimy rozmiar biustu u specjalisty.

Pierwszą z nich jest rzecz jasna wszczepienie specjalnych, silikonowych implantów, dzięki którym piersi zostają powiększone. Mają one kształt okrągły lub też anatomiczny, a ich rozmiar jest dobierany przez pacjentkę oraz lekarza w czasie wizyt poprzedzających zabieg. Należy pamiętać, że ta metoda powiększania biustu jest najbardziej inwazyjna, gdyż jest przeprowadzana pod pełną narkozą i konieczne jest przejście okresu często bardzo bolesnej rekonwalescencji. Dla niektórych kobiet duże znaczenie ma również fakt, iż taki zabieg pozostawia po sobie blizny.

Nowocześniejszym i znacznie mniej inwazyjnym sposobem na zwiększenie rozmiaru biustu oraz poprawienie jego kształtu jest natomiast zastosowanie specjalnego żelu wypełniającego. Preparat ten, oparty na stabilizowanym kwasie hialuronowym pochodzenia niezwierzęcego, może być aplikowany pacjentkom w większych ilościach. Zabieg nie wymaga interwencji chirurgicznej, w związku z czym kobiety nie są narażone na takie dolegliwości bólowe jak w przypadku wszczepiania implantów. Należy jednak pamiętać, że żel jest w sposób naturalny wchłaniany przez nasz organizm, dlatego rezultaty takiego zabiegu nie utrzymują się na stałe.

Co ciekawe, piersi można również powiększyć przy pomocy własnego tłuszczu pobranego z innej części ciała. Przy pomocy liposukcji, odessany zostaje tłuszcz, na przykład z ud, brzucha lub pośladków, a następnie po jego odpowiednim przygotowaniu zostaje wszczepiony w piersi. Rezultaty utrzymują się zwykle do 3 lat, a piersi prezentują się bardzo naturalnie.

Masaże

Coraz więcej osób docenia zalety masażu, który ma bardzo pozytywny wpływ na nasze ciało. Okazuje się, że może się on także przyczynić to powiększenia biustu oraz jego ujędrnienia. Co bardzo ważne, tego rodzaju masaże można wykonywać samodzielnie, ale oczywiście trzeba się najpierw dowiedzieć w jaki sposób należy robić to prawidłowo. Można również zgłosić się do fachowców, tym bardziej, że coraz większa liczba salonów masażu zaczyna doceniać takiego typu usługi.

Dobrze wykonywany masaż biustu wspomaga jego naturalny wzrost, ale jednocześnie wpływa również na poprawę jego elastyczności oraz jędrności. Jeśli zatem zdecydujemy się na wypróbowanie tej metody, możemy liczyć na to, że nasze piersi będą wyglądały bardziej atrakcyjnie niż do tej pory. Dodatkową zaletą masażu biustu jest też to, że w trakcie jego wykonywania możemy kontrolować zdrowie naszych piersi i w razie czego szybko wykryć wszelkie grudki czy inne nieprawidłowości.

Kosmetyki

Obecnie w ofercie wielu firm zajmujących się produkcją kosmetyków można znaleźć produkty, które mają powiększać biust. Wiele kobiet jest bardzo sceptycznie nastawiona do tego rodzaju obietnic, ale warto się pochylić nad tą metodą, gdyż jak się okazuje krem na powiększenie biustu może zdziałać cuda.

Oczywiście w tym przypadku niezwykle ważne jest wybranie produktu renomowanej firmy (przejdź do rankingu), który faktycznie przyniesie oczekiwane rezultaty. Dobrej jakości krem ujędrniający do biustu to gwarancja zwiększenia się jego rozmiaru, o co przecież chodzi kobietom, które go nabywają. Należy jedynie pamiętać o regularnym stosowaniu takich preparatów przez dłuższy okres czasu oraz ich odpowiedniej aplikacji, tak by efekt końcowy był naprawdę satysfakcjonujący. Krem na powiększenie biustu to z pewnością bezpieczna metoda poradzenia sobie ze zbyt małym rozmiarem piersi, dlatego z pewnością warto rozważyć taki zakup.

Tabletki

Jeśli chodzi o powiększenie biustu tabletki są kolejną metodą, której zastosowanie może spełnić marzenia wielu kobiet o pełniejszych piersiach. Zapewne spora grupa osób nie do końca wierzy w to, że zwykłe tabletki na biust mogą przynieść określone rezultaty, ale wystarczy znaleźć właściwy produkt, aby przekonać się o tym na własnej skórze.

Zamierzając stosować tabletki na powiększenie biustu, każda kobieta musi pamiętać o regularnym przyjmowaniu zalecanej przez producenta dawki. Dzięki temu, efekty w postaci większych i jędrniejszych piersi będzie można zauważyć w znacznie krótszym czasie. Zawsze przed zastosowaniem takich tabletek należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na ulotce, aby dowiedzieć się jak należy je stosować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.