poniedziałek, 4 grudnia

Medestetis od teraz również w Warszawie!

Instytut Medycyny Estetycznej Medestetis został założony w Krakowie ponad 8 lat temu. Obecnie jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek w tej dziedzinie na terenie stolicy Małopolski. Jakość wykonywanych zabiegów, podejście do pacjenta, wykwalifikowana kadra i nowoczesne wyposażenie sprawiają, że osoby, które skorzystały z oferty Medestetis są zadowolone z efektów i polecają Instytut dalej. Teraz do skorzystania z naszych usług zapraszamy także osoby z Warszawy!

Wśród pozostałych gabinetów medycyny estetycznej wyróżnia nas przede wszystkim sposób traktowania pacjentów. Każdy, kto odwiedza Medestetis może być pewien, że zostanie przyjęty przez kompetentne osoby, które nie tylko pomogą zdiagnozować problem, przeprowadzą przez cały proces przed i po zabiegu, ale także doradzą w wielu sprawach związanych z dziedziną medycyny estetycznej.

Instytut Medestetis posiada bogatą ofertę zabiegów, skierowaną do osób borykających się z różnorodnymi problemami. Nasi lekarze wykonują likwidację zmarszczek, modelowanie owalu twarzy, korektę nosa, unoszenie brwi, odmładzanie okolic oczu, powiększanie i modelowanie ust, rewitalizację skóry, usuwanie owłosienia, leczenie cellulitu, pielęgnację skóry, intensywne nawilżanie, usuwanie tatuażu, leczenie bruksizmu, nadpotliwości, migreny i wypadania włosów, odmładzanie okolic instymnych, redukcję blizn i rozstępów, usuwanie przebarwień i zmian skórnych, zamykanie naczynek, redukcję tkanki tłuszczowej, leczenie rumienia.

Od teraz z powyższych zabiegów można korzystać również w nowootwartym gabinecie Medestetis w Warszawie przy ulicy Włodarzewskiej. Gwarantujemy wysoką jakość usług, na którą przekłada się wykształcona kadra i lata doświadczeń. Setki zadowolonych pacjentów w Krakowie potwierdzają nasze kompetencje!

MEDESTETIS - gabinet medycyny estetycznej oddział w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.