poniedziałek, 24 czerwca

Wiązanki ślubne – jak dopasować wiązankę do typu swojej sylwetki?

Bukiet ślubny to bardzo ważny dodatek dla Panny Młodej. Warto dopasować go nie tylko do swojego gustu, ale również do sylwetki, aby kreacja ślubna prezentowała się spektakularnie!

Kwiaciarnie są w stanie przygotować bukiety ślubne na indywidualne zamówienie – Panna Młoda może wtedy otrzymać kompozycję stworzoną specjalnie dla niej. Warto to wykorzystać i wybrać bukiet, który sprawi, że sylwetka będzie prezentować się jeszcze efektowniej.

Bukiet ślubny można zamaskować niedoskonałości figury

Odpowiednio dobrana wiązanka ślubna może sprawić, że sylwetka Panny Młodej będzie jeszcze szczuplejsza czy nabierze krągłości w odpowiednich miejscach. W jaki sposób można uzyskać taki efekt?

Długie bukiety formujące kaskadę albo berło powodują wyszczuplenie sylwetki, ponieważ tworzą linię pionową. Będą doskonałym wyborem dla niższych, krąglejszych kobiet. Z kolei te tworzące kulę będą w stanie zaokrąglić sylwetkę – są także doskonałym wyborem dla kobiet wyższych.

Zobacz również   Zalety depilacji pastą cukrową

Warto także zwrócić uwagę na wielkość bukietu. Kobiety niskie, o filigranowej sylwetce powinny wybierać wiązanki mniejsze niż kobiety wyższe. Kobiety drobniejsze powinny także wybierać bukiety z kwiatami o mniejszych główkach, które nie rzucają się tak bardzo w oczy. Na bardziej rozbudowane kompozycje z dużymi kwiatami mogą pozwolić sobie bez obaw kobiety o bardziej postawnej sylwetce.

Zatem odpowiednio dopasowana wiązanka ślubna jest w stanie sprawić, że sylwetka Panny Młodej będzie prezentować się jeszcze piękniej – nawet wtedy, gdy ma ona drobne niedoskonałości.

Gdzie zamówić bukiet ślubny?

Aby mieć pewność, że kompozycja będzie jedyna w swoim rodzaju, warto wybrać dobrą kwiaciarnię, na przykład wiązanki ślubne od Amarantkwiaty.pl – kwiaciarni, która specjalizuje się od lat w tworzeniu wyjątkowych bukietów na różne okazje.

Zobacz również   Jak wykonać francuski manicure?

Warto pamiętać o tym, aby zamówić wiązankę przynajmniej na miesiąc przed ślubem – mamy wtedy pewność, że kwiaciarnia przygotuje dla nas dokładnie taką kompozycję, która najbardziej nas interesuje.

Sprawdź już teraz wiązanki ślubne od Amarantkwiaty.pl na stronie internetowej i zainspiruj się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.