piątek, 12 lipca

Obiecująca alternatywa dla tradycyjnych aparatów na zęby

Wady zgryzu to problem wielu ludzi w różnym wieku. Nie ma na nie reguły i trudno się przed nimi uchronić. Mamy jednak dobrą wiadomość! Dotychczasowe metody prostowania zębów powoli przechodzą do historii. Aparaty na zęby stają się przestarzałe. Obecnie można prostować zęby łatwiej, szybciej, efektywniej i w komfortowy dla pacjenta sposób. Do osiągnięcia tego właśnie celu stworzono przełomowe nakładki orthocaps.

Czym są nakładki orthocaps?

Innowacyjne nakładki orthocaps wywołały prawdziwą rewolucję w ortodoncji. To przezroczyste alignery, stosowane do leczenia wad zgryzu o równym stopniu zaawansowania. Metoda przeznaczona jest praktycznie dla wszystkich – zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. Leczenie zębów przy pomocy niewidocznych konstrukcji ma wiele zalet. Nie trzeba obawiać się o nieestetyczny wygląd w trakcie uśmiechu, fakt ten zapewnia niewątpliwy komfort psychiczny. Nakładki nie powodują ograniczeń w codziennych czynnościach, nie utrudniają jedzenia ani picia, a jednocześnie korygują zgryz. Można je zdejmować do posiłku. Skuteczność tego oryginalnego sposobu potwierdzają nie tylko liczni zadowoleni pacjenci, lecz także eksperci z warszawskiej kliniki stomatologicznej Smile Design Clinic.

Zobacz również   Co to jest Krem BB? Odkrywamy na czym polega jego fenomen

Nakładki stworzono w Niemczech, a używane są na całym świecie. Dopasowywane są indywidualnie do potrzeb konkretnego pacjenta i precyzyjnie odpowiadają wymaganiom jego leczenia. Działanie alignerów polega na wywieraniu na zębach delikatnego, ale zdecydowanego nacisku, który pomaga im wrócić na właściwe miejsca oraz wyrównują ich wadliwe ustawienie. Wymienne nakładki zrobione są z tworzywa sztucznego. Kuracja jest całkowicie bezbolesna, urządzenie jedynie na początku powoduje lekki ucisk w jamie ustnej, co jednak jest naturalnym odczuciem i nie powinno niepokoić. Przezroczysty aparat ortodontyczny to idealne rozwiązanie dla każdego. Zdecydowanie wypiera on metalowe druty i zamki zwykłych aparatów, które są niezbyt atrakcyjne a do tego niewygodne.

Wskazania

Nakładki orthocaps działają na różnorodne wady zgryzu, dostosowuje się je do wieku pacjenta i jego predyspozycji. Świetnie sprawdzają się przy wadach zgryzu głębokiego, zgryzu otwartego, nagryzu, zęba przemieszczonego, okluzji klasy 2. Nadają się również do leczenia stłoczenia zębów oraz kompresji łuku zębowego. “Niewidzialny” aparat pomaga przy nieprawidłowym ustawieniu zębów, wadach szczęki i żuchwy. Alignery prostują zęby w imponujący sposób! Są doprawdy niezawodne, a ich działanie odznacza się niezwykłą szybkością. Dodatkowo, nakładki zapewniają bardzo wyraźne mówienie i łatwo się przyzwyczaić do ich obecności. Ponadto, przed założeniem, przeprowadza się specjalne testy, które mają na celu wykazanie, czy aparat jest odpowiedni dla danej osoby.

Zobacz również   Jak ustrzec się grzybicy stóp?

Leczenie wad zgryzu niesamowitymi nakładkami orthocaps to najlepsza metoda na przywrócenie swoim zębom zdrowia i estetycznego wyglądu. Wśród licznych zalet tej metody, trudno znaleźć jakiekolwiek wady. O ich potwierdzonej skuteczności świadczą liczne szczegółowe badania kliniczne. Przekonaj się sam i pozbądź się wszelkich problemów ze zgryzem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.