czwartek, 1 czerwca

Nowoczesny zabieg Mona Lisa Touch

Intymne schorzenia kobiece jeszcze kilka lat temu mogły być skutecznie leczone wyłącznie za sprawą operacji. W dzisiejszych czasach, dzięki nowoczesnemu laserowi Mona Lisa Touch można pozbyć się bardzo wielu problemów całkowicie bezinwazyjnymi zabiegami. Co więcej nowoczesny laser Mona Lisa Touch pozwala praktycznie całkowicie uniknąć okresu rekonwalescencji, czy też pojawienia się różnorodnych komplikacji pooperacyjnych. System Mona Lisa Touch wykorzystywany jest powszechnie do nowatorskich zabiegów ginekologii estetycznej, która rozwija się obecnie w bardzo szybkim tempie. Laser Mona Lisa Touch zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o zdrowiu i pięknie intymnym kobiet.

Jakie są efekty zabiegu?

Podstawowymi efektami zabiegu jest stymulacja aktywności fibroblastów, skuteczne odmłodzenie błony śluzowej oraz poprawienie wyglądu estetycznego zewnętrznych narządów płciowych. Dzięki zabiegowi ścianki pochwy stają się zdecydowanie bardziej elastyczne i zwarte, a co najważniejsze znika suchość i przywrócona jest prawidłowa flora bakteryjna i fizjologiczne pH. Bardzo często efektem zabiegu jest komfort w trakcie stosunku płciowego, lepsze samopoczucie fizyczne i psychiczne oraz przywrócenie odpowiedniej zawartości wody w tkance.

Jak wygląda zabieg?

W dzisiejszych czasach problemy utraty pierwotnej elastyczności pochwy, czy też jej prawidłowego nawilżenia, dotyczą niestety coraz większej grupy kobiet. Zabiegiem najczęściej zainteresowane są kobiety, które doświadczyły porodu. Pamiętać należy także i o tym, że problemy z strefami intymnymi mogą wynikać, także z naturalnego procesu starzenia się, czy też z problemami związanymi z okresem menopauzy. Profesjonalny zabieg Mona Lisa Touch koryguje wszystkie zmiany za pomocą specjalnej głowicy, która wyposażona jest w skaner. Laser Mona Lisa Touch działa bezpośrednio na ścianki pochwy, wykonując precyzyjne mikrourazy w śluzówce, które w konsekwencji prowadzą do powstawania nowych młodych komórek i całkowitej przebudowy całej śluzówki pochwy.

Nowoczesny laser Mona Lisa Touch posiada specjalnie zaprojektowane impulsy, które wytwarzają w okolicy urazów mikrostrefy termalne odpowiedzialne za precyzyjne modelowanie tkanek pochwy. Impulsy nie tylko ujędrniają, ale także doskonale napinają ścianki pochwy. Podstawowym zadaniem impulsów jest również stymulowanie syntezy nowego kolagenu (tzw. remodeling). Dzięki laserowi Mona Lisa Touch redukcji ulega także suchość, a dzieje się to w dużej mierze, dzięki profesjonalnej rewitalizacji oraz odmładzaniu ścianek pochwy. Dzięki nowoczesnej terapii Mona Lisa Touch, można przywrócić funkcjonalność i estetykę pochwy sprzed menopauzy lub porodu. Głównym zadaniem zabiegu jest oczywiście poprawienie jakości życia pacjentki, zwiększenie pewności siebie i satysfakcji.

Kompleksowa rehabilitacja po porodzie

W dzisiejszych czasach bardzo często mówi się o różnorodnych problemach kobiet tuż po urodzeniu dzieci. Najczęstszymi problemami są rozstępy, trudność w powrocie do poprzedniej wagi lub sylwetki, czy też problemy z wilgotnością skóry brzucha. Współcześnie bardzo rzadko poruszane są jednak tematy związane bezpośrednio z stanem oraz wyglądem okolic dróg rodnych i krocza, które jak wiadomo wyglądają zupełnie inaczej niż po porodzie. U bardzo wielu kobiet pojawia się między innymi tzw. zespół rozluźnienia pochwy, czy też nietrzymanie moczu. Dolegliwości te mogą być skutecznie leczone właśnie dzięki laserowi Mona Lisa Touch. Kobiety, które mają podobne problemy, powinny jak najszybciej odwiedzić profesjonalny gabinet np. Medistica w miejscowości Kraków i skorzystać z pomocy nowoczesnego lasera.

Współczesna technologia laserowa pozwala odzyskać nie tylko elastyczność pochwy, ale także poprawić nawilżenie. Pod wpływem lasera, a dokładniej mówiąc wysokiej temperatury, włókna kolagenowe szybko się kurczą, dzięki czemu pochwa staje się ciaśniejsza i zdecydowanie bardziej elastyczna. Dzięki laserowi pochwa jest bardzo mocno pobudzona do regeneracji. Tkanki, które poddawane są zabiegowi, bardzo mocno napinają się, dzięki czemu zmniejszają się lub całkowicie znikają problemy z nietrzymaniem moczu.

http://medistica.com.pl/?page_id=17

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*