czwartek, 21 września

Utylitarne pomysły na iPada i Ciebie

Nauka o każdym nowym rodzaju technologii może wydawać się przytłaczająca, szczególnie dla osób, które nie mają możliwości obsługi komputera.

Ten artykuł to świetny sposób na rozpoczęcie korzystania z iPada, bez względu na poziom użytkownika. Nawet najbardziej doświadczeni użytkownicy mogą znaleźć tutaj kilka świetnych wskazówek.Nigdy nie zostawiaj iPada w nagrzanym samochodzie lub podobnym otoczeniu. Intensywne ciepło wyczerpuje urządzenia z baterii. Wystawienie go na działanie ekstremalnych temperatur i światła może wpłynąć na zdolność akumulatora do utrzymywania ładunku przez długi czas. Tego typu uszkodzenia nie są objęte gwarancją, co sprawia, że ??jest to kosztowny błąd.Procent pozostałej baterii rzadko jest dokładny. Możesz wyłączyć tę funkcję, przechodząc do zakładki Ogólne w ustawieniach i dotykając użycia. Będziesz wtedy mógł wyłączyć funkcję procentu baterii. Twój iPad wyświetli baterię o określonym poziomie mocy bez obliczania wartości procentowej.Jeśli nie masz jeszcze iPada, rozważ zakup odnowionego iPada w sklepie internetowym Apple. Kupowanie odnowionego iPada może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Co więcej, większość odnowionych iPadów sprzedawanych przez Apple ma hojne gwarancje i może być trudno powiedzieć, że nie są fabrycznie nowe.Jedną z największych zalet iPada jest to, że pozwala szybko sprawdzić pocztę e-mail. Jeśli otrzymujesz dużą liczbę e-maili w ciągu dnia, może to w rzeczywistości wyczerpywać baterię. Urządzenie jest skonfigurowane do częstego i automatycznego sprawdzania nowych wiadomości. Zamiast ustawiać powiadamianie o nowych wiadomościach co kilka minut, przejdź do ustawień Poczta, Kontakty i Kalendarze, aby dostosować częstotliwość sprawdzania poczty.Nie musisz używać ikony rolki aparatu, aby zobaczyć zdjęcie lub właśnie zrobione wideo. Utylitarne pomysły na iPada i Ciebie

Po prostu przesuń ekran w prawo, a Twoja zawartość się pojawi.

W przypadku wcześniejszych zdjęć po prostu przesuń palcem w lewo.Dobrym pomysłem jest wyłączenie poczty push na iPadzie. Wiele domyślnych ustawień kont pocztowych przechodzi na Push jako mechanizm dostarczania. To automatycznie wyśle ??nową pocztę, gdy tylko będzie dostępna. Może to rozpraszać i przeszkadzać w pracy. Wyłącz tę funkcję.Dowiedz się wszystkiego, co może zrobić przełącznik boczny na iPadzie. Jest to wygodny sposób włączania i wyłączania alertów dźwiękowych bez wpływu na odtwarzany dźwięk. Możesz także użyć go do zablokowania ekranu, aby nie obracał się automatycznie. Jeśli chcesz użyć go do innej funkcji, możesz to zmienić w menu Ustawienia ogólne.Czy chcesz uniemożliwić automatyczne synchronizowanie iPada po podłączeniu go do komputera? To jest łatwe do osiągnięcia. Upewnij się, że jesteś w iTunes, a następnie przytrzymaj przyciski Shift-Control lub Command-Option po podłączeniu iPada. Jeśli zapomnisz zrobić ten krok, po prostu przesuń palcem, odblokuj podczas synchronizacji i zatrzyma się.Jeśli chcesz zabezpieczyć kopie zapasowe iPada, możesz to zrobić, otwierając iPada w iTunes, przechodząc do zakładki podsumowania i wybierając Szyfruj dane. W ten sposób wszystkie informacje będą bezpieczne na wypadek, gdyby coś się stało, a utracisz wszystkie informacje na iPadzie.Jak wspomniano wcześniej, iPady mogą być używane przez każdego, jeśli są uzbrojone w odpowiednie informacje. Nie pozwól, aby Twój iPad Cię przytłoczył; raczej bądź na bieżąco z artykułami takimi jak ten i inne. Zastosuj te wskazówki do swojego użytku, a zaczniesz być świetnym użytkownikiem iPada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*