poniedziałek, 4 grudnia

Podziękowania dla gości- co wybrać?

Wszyscy uwielbiamy upominki. Taką szczególną okazją na wyróżnienie przybyłych gości jest przyjęcie weselne. Jak wyróżnić i docenić osoby, które zdecydowały się celebrować wyjątkowe chwile weselnego przyjęcia razem z Państwem Młodych? Oczywiście, obdarowując ich prezentami od serca. Jakie podziękowania dla gości sprawdzą się najlepiej i czy rzeczywiście mają one aż tak wielkie znaczenie?

Podziękowania dla gości- czy w ogóle są istotne?

Podziękowania dla gości weselnych to niezwykle miły akcent weselnego przyjęcia, który sprawia, że zaproszeni goście poczują się wyjątkowo. Oczywiście, można zorganizować przyjęcie weselne bez specjalnych podziękowań, jednak to właśnie ten drobny gest sprawia, że goście poczują się wyróżnieni i docenieni. Warto więc dołożyć starań i zadbać o drobne upominki w podziękowaniu za przybycie. Warto wiedzieć, że zwyczaj obdarowywania przybyłych gości wcale nie jest nowością i od lat już występuje zarówno na przyjęciach weselnych, jak i na innych imprezach i uroczystościach. Standardem jest oczywiście pudełko z ciastkami i butelka mocnego trunku. Przez lata to właśnie ten „zestaw” był pewnego rodzaju podziękowaniem bawiącym się na parkiecie gościom. Dzisiaj mamy już jednak nieco więcej klasy, a podarunki są bardziej przemyślane i stylowe. Upominki zazwyczaj nawiązują swoim kolorem czy stylistyką do motywu wiodącego przyjęcia, dzięki czemu uzyskujemy spójną całość. Postawione tuż przy talerzu gościa numerki mogą stanowić pomysł na ślubne winietki. Pozwala to na spore oszczędności i większą spójność całej imprezy.

Jak podziękować gościom weselnym w dobrym stylu?

Pomysłów na podziękowanie gościom jest całe mnóstwo. Wiele zależy od stylu samego wesela. Młoda para często decyduje się na upominki drobne, ale jednocześnie praktyczne. Może to być np. breloczek, mała świeczka czy słoiczek miodu. Takie prezenty nie tylko sprawią gościom ogrom przyjemności, ale także będą praktyczne i z pewnością przydadzą się na co dzień. Klasyką wśród upominków dla gości weselnych są oczywiście słodkości. Możesz zdecydować się na indywidualnie zapakowane cukierki, ciastka lub czekoladki, które będą słodkim akcentem na weselu. Doskonałym pomysłem są personalizowane upominki.  Pokazują one, że zależy nam na gościach i dokładamy starań, aby ich prezent był wyjątkowy. Możemy wybrać między innymi spersonalizowane kubki z imionami lub datą ślubu, breloczki, magnesy, czy karty podziękowań. Takie prezenty będą wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Jeżeli prezent ma zostać spersonalizowany, najlepiej jest postawić na grawer. To zdecydowanie najtrwalszy sposób personalizacji upominku. Prezenty dla gości zwykle układa się tuż przy nakryciach gości. Doskonałym, a zarazem eleganckim pomysłem na podziękowania dla gości są małe buteleczki z alkoholem. Mogą posiadać grawer z datą ślubu i imionami Państwa Młodych, dzięki czemu staną się wyjątkową pamiątką z tego pięknego dnia. Popularne są także małe słoiczki, w których można umieścić np. herbatę czy sól do kąpieli. Tak naprawdę, ogranicza nas jedynie wyobraźnia, a najważniejsza jest kreatywność.

Świeczki jako podziękowania dla Gości od Amelia-Wedding.pl

Własnoręczne podziękowania dla gości weselnych

Podziękowania dla gości tworzone w duchu DIY – Do It Yourself- to trend, który wcale nie traci na swojej popularności. Wykonane własnoręcznie prezenty z pewnością zrobią ogromne znaczenie na zaproszonych gościach. Obecnie, ogromną popularnością cieszą się miniaturowe doniczki z roślinkami. Przygotowując podziękowania dla gości weselnych, należy pamiętać przede wszystkim o estetyce, dokładności i solidności wykonania. Nie bez znaczenia są tu oczywiście manualne zdolności, choć wiele upominków nie wymaga talentu, a jedynie dokładności i chęci. Osoby wyjątkowo uzdolnione mogą pójść o krok dalej i dać upust swoim artystycznym możliwościom, przygotowując np. własnoręcznie malowane kubki czy inne drobne upominki. Tego rodzaju prezenty to prawdziwe dzieła sztuki, z pewnością sprawią mnóstwo radości i przyjemności obdarowanym.

Słoczki z miodem jako podziękowania dla Gości od Amelia-Wedding.pl

A może gotowe prezenty?

Jeżeli nie mamy czasu na własnoręczne przygotowywanie prezentów, a zależy nam na czymś wyjątkowym, możemy postawić na gotowe prezenty. Personalizowane czekoladki czy inne drobne prezenty to oryginalne podziękowania dla wszystkich przybyłych gości.

Prezenty dla gości weselnych są wspaniałą okazją, aby podziękować bliskim osobom za to, że zechcieli z nami spędzić czas w tak ważnym dniu. Warto pamiętać, że prezent nie musi być drogi, ale powinien być wyjątkowy i odzwierciedlać nasze poczucie estetyki. Mamy do wyboru wiele różnych opcji, dlatego z pewnością znajdziemy coś, co idealnie wpisze się w charakter przyjęcia. W naszej ofercie znajdują się personalizowane prezenty, które umieszczone przy talerzach gości, mogą także pełnić funkcję winietek. Oryginalne prezenty z imionami Młodej Pary i datą ślubu to doskonały pomysł na docenienie gości, którzy zdecydowali się uczestniczyć we wspólnej zabawie. Podziękowania dla gości to drobne prezenty, jedna tutaj liczy się nie tyle to, co podarujemy, jak sam fakt i pamięć. Więcej na temat większej popularności treści przeczytasz tutaj: https://zadbajosiebie.pl/jak-wybrac-idealne-podziekowania-dla-gosci-weselnych/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.