poniedziałek, 4 grudnia

Niesamowite wskazówki dotyczące masażu, z których każdy może skorzystać!

Czy czujesz napięcie w mięśniach, gdy się poruszasz, a nawet po prostu siedzisz nieruchomo? Jeśli tak, być może nadszedł czas, abyś poszedł na masaż.

Wiedza, czego szukać u wysokiej jakości terapeuty lub centrum masażu, pomoże Ci uzyskać ulgę, na którą liczysz.Staraj się, aby Twoje masaże były wykonywane profesjonalnie. Chociaż może być łatwiej poprosić o jeden od współmałżonka, z pewnością ryzykujesz kontuzję. Jeśli ktoś nie jest wykształcony, jak prawidłowo wykonywać masaż. Mogą łatwo spowodować naciągnięcie mięśnia lub nawet coś znacznie gorszego.Po masażu musisz pić dużo wody. Kiedy w ramach masażu stymulujesz tkanki, uwalniasz toksyny do organizmu. Picie wody wypłucze twoje ciało i pomoże wyeliminować wszelkie skutki uboczne. Chcesz wypić osiem szklanek wody w ciągu najbliższych 24 godzin, a pierwsze dwie lub trzy powinny być w ciągu pierwszej godziny.Masaż jest świetny w czasie ciąży, ale poczekaj dopiero po pierwszym trymestrze. W pierwszym trymestrze Twoje dziecko jest na najwcześniejszym etapie rozwoju. Uwalniane podczas masażu toksyny mogą uszkodzić płód lub zahamować wzrost w tym delikatnym okresie. Po ukończeniu 16 tygodni powinieneś mieć pewność, że możesz cieszyć się masażem.Omów swoje potrzeby z terapeutą. Niektórzy ludzie mogą czuć się trochę nieswojo na myśl o masażu, ponieważ czują się poza kontrolą. Poinformuj masażystę o wszelkich obolałych miejscach, takich jak plecy, kolana lub szyja, aby mógł ich uniknąć lub odpowiednio je leczyć. I nie zapomnij poinformować ich o swoich preferencjach dotyczących takich rzeczy, jak muzyka w tle, oświetlenie pomieszczenia i temperatura. Niesamowite wskazówki dotyczące masażu, z których każdy może skorzystać!

Chodzi o to, abyś mógł się zrelaksować, więc upewnij się, że warunki Ci odpowiadają.Jeśli doświadczasz stresu lub innych negatywnych emocji, spróbuj masować określone punkty swojego ciała.

Celuj w zakończenia nerwowe, aby ciało się zrelaksowało. Wrażliwe zakończenia nerwowe znajdują się wzdłuż kręgosłupa, czubka głowy oraz w różnych częściach twarzy. Powinieneś spróbować delikatnie stukać w czubek głowy, czoło, policzki i podbródek, zanim weźmiesz głęboki oddech.Musisz się zrelaksować podczas masażu. Powinieneś uwolnić jak najwięcej napięcia, więc możesz wziąć kilka głębokich oddechów, gdy kładziesz się na stole do masażu. Za każdym razem, gdy zaczyna się masaż, należy od czasu do czasu głęboko oddychać, aby mięśnie pozostały zrelaksowane.Kiedy zdecydujesz się na masaż, upewnij się, że komunikujesz się ze swoim masażystą. Jeśli masz jakieś preferencje dotyczące masażu, koniecznie powiedz mu o tym przy wejściu do pokoju i przed rozpoczęciem. Jeśli podczas masażu odczuwasz ból lub drętwienie, koniecznie poinformuj o tym swojego terapeutę.Po każdym posiłku należy wykonać masaż brzucha. Używając jednej lub obu dłoni, zacznij pocierać okolice brzucha okrężnymi ruchami zgodnymi z ruchem wskazówek zegara. Ruch zgodny z ruchem wskazówek zegara to ten sam kierunek, w którym pokarm naturalnie trawi w jelitach. Może to pomóc w trawieniu i zapobiegać dolegliwościom gazowym i jelitowym.Masaże shiatsu są japońskie i używasz rąk zamiast igieł jak akupunktury. Pozwoli to wykorzystać różne punkty nacisku na twoje ciało, aby stymulować przyjemność. Celem masażu Shiatsu jest zwiększenie poziomu energii i samopoczucia.Teraz, po przeczytaniu tego przewodnika, powinieneś być lepiej przygotowany do poszukiwania masażysty. Zacznij szukać już dziś, a wkrótce znajdziesz ten, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Następnie połóż się i zrelaksuj, usuwając napięcie ze wszystkich mięśni w twoim ciele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.