środa, 6 grudnia

Możesz ubiegać się o kredyt mieszkaniowy, nawet jeśli masz kilka kredytów na swoim koncie

Naród jest obecnie ponownie uruchamiany w wielu różnych obszarach.

Jednym z głównych obszarów podlegających obecnie gruntownej reformacji jest rynek nieruchomości. Zanim zdecydujesz się odłożyć pieniądze i kupić nieruchomość jako kupujący, zapoznaj się z tymi wspaniałymi wskazówkami dotyczącymi zakupu na dowolnym rynku.Przed zakupem domu zawsze przyjdź i obejrzyj go przez fachowca. Będą mogli sprawdzić wszelkie problemy, których możesz nie zauważyć, takie jak problemy z fundamentami, pęknięcia bocznicy lub ścian, przecieki w piwnicy lub niebezpieczne materiały, takie jak azbest. Pozwoli to zaoszczędzić sporo pieniędzy na dłuższą metę.Rozpoczynając poszukiwania nowego domu, zbadaj okolicę, aby znaleźć dzielnice, w których byłbyś szczęśliwy. Sprawdź statystyki przestępczości, jakość szkoły i wskaźnik chodzenia po okolicy. Jeśli masz agenta, poinformuj go, jakiego obszaru szukasz, a może wskazać ci właściwy kierunek.Kupując dom jesienią, pamiętaj, aby wykorzystać zamknięcie jako okazję do zaoszczędzenia jeszcze większej ilości pieniędzy. Chcesz się upewnić, że nie wyłączysz sprzedawcy, proponując cenę, która jest znacznie niższa, niż chcą. Możesz jednak zaoszczędzić dodatkowe pieniądze dzięki czemuś, co nazywa się koncesjami sprzedawcy; Ustępstwa sprzedawcy mają miejsce, gdy sprzedawca zgadza się pokryć niektóre z twoich kosztów zamknięcia. Są to zwykle około dwóch do dziewięciu procent ceny zakupu.Aby dowiedzieć się wszystkiego o swoim nowym domu, spędź trochę czasu z poprzednimi właścicielami. Zadaj im pytania dotyczące wszystkich napraw, które wykonali. Jeśli nie było wielu napraw, dowiedz się, czy dom wymaga naprawy, czy też jest to stosunkowo nowy dom. Możesz ubiegać się o kredyt mieszkaniowy, nawet jeśli masz kilka kredytów na swoim koncie

Jeśli przeprowadzili wiele, może być coś nie tak z domem.Decydując, czy stać Cię na nieruchomość, weź pod uwagę koszty utrzymania na zewnątrz.

Dom z małym dziedzińcem i dużym patio będzie wymagał mniej kosztownego utrzymania niż dom z areałem i dużą ilością zieleni. Jeśli istnieją niezdrowe drzewa, które wymagają usunięcia, uzyskaj szacunki dotyczące pracy i uwzględnij koszty w decyzjach dotyczących przystępności cenowej.Jeśli nie możesz znaleźć idealnego domu w swoim przedziale cenowym w pożądanych dzielnicach, rozważenie naprawiaczy otworzy dla Ciebie różne opcje. Sąsiedztwo jest tak ważnym czynnikiem w byciu szczęśliwym w domu, że możesz chcieć obniżyć standard domu na tyle, aby pobyt w lepszym sąsiedztwie był przystępny. Remont domu to świetny sposób, aby uczynić go naprawdę Twoim domem!Dom, który jest sklasyfikowany jako fixer-upper niekoniecznie jest złym domem do kupienia. Możesz go dostać w świetnej cenie, a zainwestowanie odrobiny pieniędzy może sprawić, że stanie się domem, o jakim marzyłeś. Zaleca się zabranie ze sobą doświadczonego wykonawcy rehabilitacji, aby znaleźć te potencjalnie drogie naprawy, których możesz przegapić.Inwestując w dom, inwestujesz również w okoliczną społeczność i dlatego tak ważne jest, aby przyjrzeć się społeczności, w której znajduje się dom. Dowiedz się o szkole, organizacjach społecznych, sklepach i centrach opieki nad dziećmi, aby upewnić się, że są one dobrze dopasowane do Twoich potrzeb.Wraz z ponownym uruchomieniem rynku nieruchomości przekonasz się, że jest on teraz bardziej kruchy niż kiedykolwiek. Taka jest po prostu natura bestii. Żadne zaangażowanie rządu ani zachęty rynkowe tego nie zmienią. Dlatego ważne jest, abyś zdał sobie sprawę, że jedynym sposobem na uzyskanie dobrej oferty jest wykorzystanie świetnych informacji, takich jak to, czego właśnie się tutaj nauczyłeś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.