wtorek, 18 czerwca

Krzesło do wanny na pilota

Dla wielu osób niepełnosprawnych lub rehabilitujących się po wypadkach i kontuzjach dokonanie podstawowych czynności higienicznych może okazać się niewykonalne. Na szczęście na rynku sprzętów rehabilitacyjnych znajdziemy różnego typu podnośniki osobowe, które to znacznie ułatwiają. Jednym z nich pozostaje krzesło do wanny na pilota. To podnośnik wannowy elektryczny, który pozostaje przeznaczony do użytkowania wanny. Dzięki mechanizmowi osoba niepełnosprawna bądź posiadająca ograniczenia ruchowe wynikające z urazu może samodzielnie wyjść z wanny po zażytej kąpieli. Podnośniki tego typu charakteryzują się wyjątkową stabilnością konstrukcji, dzięki czemu są sprzętem komfortowym w obsłudze, a przede wszystkim bardzo bezpiecznym. Na stronie Prolifter.pl, sklepu internetowego specjalizującego się we wsparciu transportu i rehabilitacji, znajdą Państwo wysokiej jakości wannowe podnośniki marki Dietz Kanjo, których maksymalne obciążenie wynosi aż 140 kg.

  • Podnośnik wannowy – wsparcie w dokonywaniu podstawowych czynności higienicznych

  • Podnośniki wannowe – bezpieczne i komfortowe w obsłudze dla osób niepełnosprawnych

  • Krzesło do wanny na pilota w sklepie internetowym Prolifter.pl

Podnośnik wannowy – wsparcie w dokonywaniu podstawowych czynności higienicznych

Podnośnik do wanny dla niepełnosprawnych to wyjątkowe urządzenie, które wspiera także seniorów wymagających szczególnej opieki oraz osoby o ograniczeniach ruchowych w dokonywaniu podstawowych czynności higienicznych. To lekkie urządzenie nadające się do łatwego transportowania i bezpiecznego użytkowania w przestrzeni łazienki posiada wiele udogodnień, które zapobiegają zsunięciu się osoby z siedziska, a tym samym – wypadkowi podczas wchodzenia lub wychodzenia z wanny.

Zobacz również   Obniżenie poziomu amoniaku zwiększa odpowiedź na leczenie guza okrężnicy

Podnośniki wannowe – bezpieczne i komfortowe w obsłudze dla osób niepełnosprawnych

Podnośnik kąpielowy cechuje wzmocniona i stabilna konstrukcja, co przy jednoczesnym niewielkim ciężarze własnym urządzenia ułatwia umieszczenie pacjenta w siedzisku, dopasowanie do każdego rodzaju wanny oraz komfortową obsługę. Elektryczne sterowanie pozwala podnosić i opuszczać siedzisko przy pomocy pilota. Tego rodzaju winda do wanny dla seniora ułatwia dokonanie czynności higienicznych nie tylko osobom niepełnosprawnym, ale także wymagającym pielęgnacji.

Krzesło do wanny na pilota w sklepie internetowym Prolifter.pl

Sklep internetowy Prolifter.pl wspiera transport i rehabilitacje, oferując bardzo szeroki wybór podnośników osobowych. Winda do wanny dla niepełnosprawnych marki Dietz Kanjo, występująca w dwóch wariantach, posiada aż 140 kg udźwigu, gwarantując niezawodność i bezpieczeństwo. Wybierz krzesło do wanny na pilota od sprawdzonego producenta sprzętu rehabilitacyjnego.

Zobacz również   Zioła jako naturalne antybiotyki: przegląd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.