środa, 29 maja

Depilacja laserowa – dlaczego warto wybrać tę metodę?

Sposobów na pozbycie się zbędnego owłosienia jest naprawdę sporo. Od prostego, niewymagającego szczególnego przygotowania golenia włosów maszynką, przez domowe woski i pianki do usuwania włosków, przez pasty cukrowe, specjalne urządzenia do depilacji aż po depilację w salonie kosmetycznym. To ostatnie rozwiązanie cieszy się coraz większym uznaniem ze strony klientów, szczególnie jeśli chodzi o depilację laserową.

  1. Dylematy podczas depilacji
  2. Jak działa nowoczesna depilacja laserowa?

Dylematy podczas depilacji

Dla bardzo wielu kobiet idealnie gładka skóra bez żadnych włosków to konieczność. Gładkie nogi, ręce, pasy, okolice bikini mają znaczenie już nie tylko podczas wyjazdu na wakacyjny urlop, ale po prostu na codzień. O efekty depilacji nietrudno, problem pojawia się jednak w momencie, kiedy chce się je utrzymać na długo. Właściwie w przypadku każdej innej metody depilacji oprócz laserowej problemem są bowiem odrastające włoski. W przypadku depilacji golarką, trzeba je nieustannie usuwać. W przypadku wosku oraz innych metod usuwania owłosienia konieczne jest ich „zapuszczenie” co u wielu kobiet wywołuje pewien dyskomfort. Oczywiście efekty utrzymują się dłużej, natomiast trzeba na nie poczekać. Jedynie depilacja laserowa pozwala na trwałe pozbyć się zbędnego owołosienia.

Zobacz również   Dlaczego jelita nazywamy naszym drugim mózgiem?

Jak działa nowoczesna depilacja laserowa?

Salon depilacji laserowej w Warszawie, taki jak NyLaserCenter gwarantuje swoim klientkom skuteczne usunięcie każdego rodzaju owłosienia. Dzięki nowoczesnym technikom pracy lasera możliwe jest usunięcie nie tylko ciemnych włosków, lecz także tych bardzo jasnych. Ponadto, zabieg można wykonywać właściwie o każdej porze roku, przestaje mieć bowiem znaczenie kontrast między karnacją a odcieniem włosków, nie trzeba się także obawiać negatywnych konsekwencji wykonywania zabiegu latem – wystarczy stosować odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną i nie opalać się przez zalecony przez kosmetyczkę czas. Dzięki specjalnym głowicom chłodzącym i dokładnym działaniu lasera bezpośrednio na cebulki włosów, a nie na otaczającą je skórę, zabieg jest zdecydowanie mniej bolesny niż jeszcze kilka lat temu. Jedno się nie zmieniło – zabieg trzeba wykonać kilka razy, ponieważ laser działa jedynie na w pełni „dojrzałe” włosy, co oznacza, że często potrzebne są 3-4 wizyty do całkowitego usunięcia owłosienia. Potem o odrastających włoskach możesz zapomnieć. Pamiętać jednak musisz, aby wybierać gabinet kosmetyczny z nowoczesnym sprzętem i doświadczoną kadrą, która zapewni ci profesjonalną pomoc.

Zobacz również   Dieta z niskim ig – krok w stronę zdrowia i kontroli wagi

undefined

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.