środa, 29 maja

Czy wiesz, jak skutecznie dokonać rezerwacji w salonie fryzjerskim?

Współczesna kobieta nie wyobraża sobie życia bez profesjonalnej dbałości o wygląd. Perfekcyjny wizerunek przestał być postrzegany jako próżność. I słusznie – estetyczny wygląd świadczy o szacunku do siebie i innych ludzi, dodaje pewności siebie, ułatwia kontakty międzyludzkie na polu towarzyskim i zawodowym. Ale współczesna kobieta bardzo szanuje swój czas zatem nie poświeci wiele czasu na szukanie odpowiadającego jej wymaganiom salonu czy dokonywanie rezerwacji.

love-romantic-bath-candlelight

Ponadto dzisiaj klient wymaga doskonałej dostępności usług – jeśli nie znajdzie odpowiadającego mu terminu w jednym miejscu, uda się do innego. Do niedawna rezerwacje u fryzjera wymagała osobistego udania się do salonu lub kontaktu telefonicznego. Było to kłopotliwe dla pracowników, którzy musieli stale odrywać się od wykonywanych przez siebie zabiegów, by zająć się rezerwowaniem wizyt. Zaś klient musiał włożyć niekiedy sporo zachodu, by zrealizowana została wizyta u kosmetyczki czy fryzjera. Jednak teraz wszystkie te ograniczenia przestały mieć jakiekolwiek znaczenie – bo oto pojawił się innowacyjny system rezerwacji online Versum.

Zobacz również   Dieta wspomagająca leczenie cukrzycy

Rezerwacja online – rozwiązanie na miarę XXI wieku

Powszechna dostępność Internetu oraz urządzeń mobilnych, czyni z możliwości rezerwacji online bardzo komfortowe rozwiązanie zarówno dla salonów fryzjerskich, jak i ich klientów. W dzisiejszych czasach obecność w mediach, zwłaszcza Internecie, to podstawa jakiejkolwiek działalności usługowej. Niemal każdy klient przed skorzystaniem z usług danej firmy, sprawdza w Internecie jej ofertę czy opinie na jej temat. Takie postępowanie jest szczególnie uzależnione w przypadku bardzo specyficznej branży beauty. Dla wielu kobiet wizyta u kosmetyczki czy fryzjera to źródło dużego stresu, do którego przyczynia się ryzyko niepowodzenia zabiegu i rozczarowania jego efektem. O reakcjach kobiet na zbyt krótko przyciętą grzywkę krążą legendy… Zatem każda świadoma klientka chce poznać pracowników, którym powierzy swój wizerunek. A system rezerwacji online Versum skupia na jednym portalu niezliczone ilości gabinetów kosmetycznych czy salonów fryzjerskich, umożliwiając wyrażanie ich klientom opinii o poziomie świadczonych tam usług. Bez wątpienia umożliwi to dokonanie trafnego wyboru.

Zobacz również   Spójna garderoba dzięki sukienkom

Jednak system rezerwacji online służy – jak sama nazwa wskazuje – przede wszystkim ułatwieniu salonom organizacji pracy przy zapisywaniu klientów. Zaś samym klientom daje unikatową możliwość rezerwacji wizyty z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie. Możesz sprawdzić dostępne wolne terminy oraz zapoznać się z grafikiem pracy ulubionego fryzjera czy kosmetyczki. Dzisiaj każdy młody człowiek ma przy sobie urządzenie mobilne z dostępem do Internetu, zatem najbardziej pożądane jest to, co dostępne jest za jednym kliknięciem myszki. Rezerwacja online doskonale wpisuje się więc w potrzeby dzisiejszego wymagającego klienta.

Wizyta u kosmetyczki – już Cię nie zaskoczy

Dzwonisz do swojego ulubionego salonu fryzjerskiego – i to już trzeci dzień z rzędu. Nikt nie odbiera. Wiesz, jak to wygląda z perspektywy salonu – fryzjerki zajęte są swoimi klientkami, nie mają zatem możliwości ciągłego odrywania się od pracy w celu odebrania telefonu. A pracownika zatrudnionego specjalnie w tym celu – brak. Z jednej strony to rozumiesz, a z drugiej – nie masz możliwości pofatygowania się tam osobiście w celu dokonania rezerwacji.

Zobacz również   Jak wydobyć naturalny połysk włosów blond?

system-rezerwacji-online

A teraz wyobraź sobie alternatywny scenariusz. Stoisz w korku do pracy. A może bawisz się z dziećmi w domu w sobotnie popołudnie? I nagle przypominasz sobie, że miałaś umówić się do fryzjera czy kosmetyczki. Sięgasz po laptop lub smartfon i natychmiast masz wgląd we wszystkie wolne terminy w Twoim ulubionym salonie fryzjerskim. Jeśli dostępny termin Ci odpowiada – rezerwujesz go. Jeśli nie – szukasz w innym salonie w najbliższej okolicy. A wszystko to bez żadnego wysiłku czy zaangażowania czasowego. Wystarczy jedno kliknięcie myszki.

A teraz dobra wiadomość: nie musisz sobie tego wyobrażać, po prostu to zrób! Rezerwacja online w systemie Versum skupia mnóstwo salonów, które w trosce o organizację własnej pracy oraz komfort klientów, zdecydowały się przenieść rezerwacje u fryzjera czy kosmetyczki na wyższy poziom. Dodatkowe usługi to automatycznie generowany SMS przypominający klientowi o wizycie czy program lojalnościowy. Daj się ponieść magii nowoczesnych rozwiązań i skorzystaj z udogodnień, jakie niesie ze sobą możliwość wirtualnej rezerwacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.