środa, 21 lutego

Cena depilacji laserowej – co wpływa na koszty i jakie są dostępne metody?

Nadmierne owłosienie to problem wielu osób, niezależnie od płci. Często na wpływ pojawiania się zwiększonej ilości włosków na ciele ma nieprawidłowe działanie gospodarki hormonalnej. Często powoduje to problemy z samoakceptacją oraz jest źródłem wielu kompleksów. Czy depilacja laserowa jest droga? Czy warto ją wykonać? Odpowiemy na wszystkie te pytania!

Na jakie obszary można stosować laser?

Depilacja laserowa jest wykonywana na większości obszarów ciała. Dzięki temu, że jest to zabieg bezpieczny, laser może być stosowany nawet w tych miejscach, gdzie skóra jest wrażliwa, a włosy mają skłonność do wrastania, takie jak okolice bikini, twarz czy pachy. Pozwala to pozbyć się problemu nadmiernego owłosienia nawet u osób, u których tradycyjne techniki depilacji zawodzą. Na czym polega depilacja laserowa? Jest to zabieg przeprowadzany miejscowo. Specjalista kieruje światło lasera bezpośrednio w okolice ciała, z których chcemy pozbyć się włosków. Głowice urządzenia działają precyzyjnie, nie uszkadzając skóry.

Zobacz również   Czy witaminy z grupy b zmniejszają objawy lęku i depresji?

Jakie czynniki wpływają na koszt depilacji laserowej?

Cena zabiegu jest uzależniona od wielu czynników. Przede wszystkim jest to:

  • obszar, który ma być poddany zabiegowi – depilacja laserowa nóg czy pleców może być droższa niż usunięcie owłosienia z mniejszych partii ciała, takich jak na przykład pachy czy wąsik;
  • lokalizacja salonu kosmetycznego – w większych miastach ceny zabiegu mogą być wyższe niż na obszarach wiejskich.
  • doświadczenie specjalisty – wykwalifikowany personel może pobierać wyższe opłaty za swoje usługi. Warto jednak zainwestować w zabieg, który będzie przeprowadzony przez profesjonalistę, ponieważ ma to wpływ nie tylko na rezultaty zabiegu, ale też na nasze bezpieczeństwo.
  • rodzaj technologii laserowej – kliniki lub gabinety posiadające nowoczesny sprzęt zazwyczaj proponują wyższe ceny zabiegu, co jednak wiąże się z większą skutecznością usuwania owłosienia.
  • liczba sesji – depilacja laserowa wymaga najczęściej kilku sesji, ponieważ każdy włos jest w innym stadium wzrostu. Osoba wykonująca zabieg powinna poinformować nas, ile zabiegów będzie potrzebnych do osiągnięcia trwałych rezultatów.
Zobacz również   Jak prawidłowo nakładać krem na twarz przed treningiem?

Gdzie wykonać zabieg laseroterapii?

Zabieg depilacji laserowej powinien być przeprowadzany w miejscu, które gwarantuje profesjonalną opiekę przed i pozabiegową. Tak jak każda inna metoda, która jest stosowana obecnie w medycynie i kosmetologii estetycznej, może nieść ona skutki niepożądane. Aby je zminimalizować, należy więc skorzystać z usług specjalistów. Przykładem kliniki oferujące laserowe usuwanie owłosienia jest FabSkin. Na stronie internetowej tej firmy można zapoznać się ze szczegółowym opisem zabiegu oraz cennikiem usług: https://fabskin.pl/nadmiernie-owlosienie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.