sty 12, 2018

Posted by in Artykuły sponsorowane | 0 Comments

Przedłużanie rzęs – dlaczego przestaje być popularne

Przedłużanie rzęs – dlaczego przestaje być popularne

Przedłużanie rzęs było ratunkiem dla wszystkich kobiet, które cierpiały z powodu krótkich, cienkich i słabych rzęs. Panie często decydowały się przedłużać rzęsy pomimo tego, że życie z nimi bywa kłopotliwe: sztuczne kępki bardzo niszczą nasze własne włoski. Wszystko dlatego, że długie rzęsy są synonimem kobiecości.

Rzęsy „na doczepkę” – warto?

Przedłużanie rzęs to zabieg polegający na doklejaniu w salonie sztucznych, nylonowych włosków. Mocuje się je na naszych rzęsach – żadna nie ujdzie żywa – do każdej z nich za pomocą maleńkiej pęsety doczepia się sztuczną. Szacuje się, ze nasze włoski muszą „udźwignąć” średnio od 80-120 „intruzów”. Doczepione rzęsy wypadają po około 4 tygodniach, ponieważ są uzależnione od cyklu wzrostu tych prawdziwych. Dlatego wizyty u kosmetyczki nie kończą się na jednej wizycie i sztuczne rzęsy trzeba nieustannie uzupełniać.

Sztuczne rzęsy wyglądają ładnie, ale niestety są pewne warunki, które muszą być przez nas spełnione, aby włoski nie wypadały: nie można ich nadmiernie moczyć, należy uważać na płyny do demakijażu i maskary, oraz na to w jaki sposób śpimy: sztuczne rzęsy mogą bowiem zostać na poduszce, jeśli je przygnieciemy.

Długie rzęsy bez przedłużania? Dziś to możliwe!

Przedłużanie rzęs przez wiele lat królowało w salonach kosmetycznych. Kobiety nie miały żadnej alternatywy na to, by wydłużyć maleńkie włoski wokół oka. W roli odżywki stosowano przez dziesięciolecia olejek rycynowy, który tak naprawdę nie wydłuża rzęs, nadaje się za to świetnie jako odżywka do włosów.

Błogosławieństwem okazała się odżywka do rzęs -to serum, zamknięte w małej butelce o pojemności 3-5 ml. Nakłada się ją tuż za linią rzęs, za pomocą maleńkiego, przypominającego eye-liner pędzelka. Odżywka wnika do cebulek i przyspiesza wzrost włosków. Dzięki temu w niedługim czasie rzęsy zaczynają rosnąć i stają się długie, mocne i geste. Odżywka do rzęs jest doskonałym remedium na wszelkie problemy z małymi włoskami: jest w stanie powstrzymać wypadanie rzęs i sprawia, że włoski odrastają zdrowe i mocne. Często staje się ona ratunkiem dla kobiet, które chcą zregenerować swoje rzęsy po przedłużaniu ich w salonie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>